ALFA VE OMEGA
Kaydolun ya da Giriş Yapınız. Saçma sapan ve ideolojik-dini kullanıcı isimleri ile kayıt olmak yasaktır(Sexy,christian,islam..vb)
ALFA VE OMEGA
Kaydolun ya da Giriş Yapınız. Saçma sapan ve ideolojik-dini kullanıcı isimleri ile kayıt olmak yasaktır(Sexy,christian,islam..vb)
ALFA VE OMEGA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALFA VE OMEGA

Hoşgeldiniz!

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lösev : Lösemili Çocuklar Vakfı

YazarMesaj
ALfa
Alfa ve Omega
Alfa ve Omega
ALfa

Lösev : Lösemili Çocuklar Vakfı Empty
MesajKonu: Lösev : Lösemili Çocuklar Vakfı   Lösev : Lösemili Çocuklar Vakfı I_icon_minitime18/10/09, 07:38 pm

Lösev : Lösemili Çocuklar Vakfı Logo_losev

Lösevin Amac?

?NTERNET ADRES?:
http://www.losev.org.tr/v2/tr/
LÖSEV' i kurmaktaki amac?m?z; lösemili ve kan hastas? çocuklar?n, sa?l?k ve e?itim ba?ta olmak üzere her türlü ihtiyaçlar?n?n sa?lanmas?na yard?mc? olmak, bunun yan?s?ra, kal?tsal ve edinsel kan hastal?klar? konusunda ulusal düzeyde tedavi, e?itim ve ara?t?rma kurumlar? kurmak ve i?letmektir.
Türkiye'de her y?l 1000-1200 yeni lösemili çocuk vakas? ortaya ç?k?yor. Bu durum bazen dar bütçeli ailelerde ebeveyni lösemili çocuk ile di?er çocuklar? aras?nda seçim yapmaya kadar zorluyor. Bu sebeple vakf?m?z gerçekle?tirdi?i tüm faaliyetlerde, gelir elde etmenin yan?s?ra, lösemi hastal???n? tan?tmay?, lösemili çocuklar?n ve ailelerinin s?k?nt?lar?n? topluma aktarmay? ve bu vesileyle toplumu bilinçlendirmeyi amaçlamaktad?r.
Not:Bu formu dolduran ben, Lösemili Çocuklar Vakf?n?n amaç ve ilkeleri do?rultusunda, yönetim kurulunun bilgisi dahilinde ve imkanlar?m ölçüsünde çal??may? istiyorum. Formumun kabulünü ve gere?ini rica ederim.Gönüllü üyeler için y?ll?k ba??? tutar? 20 (Yirmi) YTL'dir* Vakf?m?z ad?na faaliyet gösteren ki?ilerden kimlik kart? veya yönetim kurulundan yetki belgesi isteyiniz.Ayr?ca lösemili çocuklar ad?na makbuzsuz para toplamak isteyen ki?ileri mutlaka vakf?m?za veya emniyete ihbar ediniz.

Lösev : Lösemili Çocuklar Vakfı Animate_girl

?LET???M

losev@losev.org.tr
LÖSEM?L? ÇOCUKLAR VAKFI
Re?it Galip Cd. ?lkad?m Sk. No:14
06700 Gaziosmanpa?a / ANKARA haritay? görmek için t?klay?n?z.
Tel : 0 312 447 06 60
Faks : 0 312 447 68 33
LÖSEM?L? ÇOCUKLAR OKULU
Angora Evleri Sazyolu Cd. No:11
Beysukent / ANKARA haritay? görmek için t?klay?n?z.
Tel : 0 312 225 36 56
Faks : 0 312 225 41 13
LÖSEM?L? ÇOCUKLAR KONUKEV?
U?ur Mumcu'nun Soka?? No:59
Gaziosmanpa?a / ANKARA haritay? görmek için t?klay?n?z.
Tel : 0 312 445 05 31
Faks : 0 312 445 05 32
?STANBUL ?RT?BAT OF?S?
Nispetiye Cad. Ba?a Sk. Esen Apt. No: 11/3
1. Levent / ?STANBUL haritay? görmek için t?klay?n?z.
Tel : 0 212 268 68 68
Faks : 0 212 282 65 01
?STANBUL LÖSEM?L? ÇOCUKLAR EV?
Konaklar Mah. Çaml?k Cad. No:7
3. Levent / ?STANBUL haritay? görmek için t?klay?n?z.
Tel : 0 212 268 59 40
Faks : 0 212 268 59 32
?ZM?R ?RT?BAT OF?S?
Tuna Mah. ?ehit Üste?men Ahmet KONUKSEVER Sk. (1688 Sk.) No:10
Kar??yaka / ?ZM?R

Tel : 0 232 381 66 44
Faks : 0 232 381 60 33

ALINTI: http://insanhaklariveyardimi.azbuz.com/blog/yazi/oku/5000000011505756/Losev--Losemili-Cocuklar-Vakfi

Lösev : Lösemili Çocuklar Vakfı
1 sayfadaki 1 sayfası